מערכות הפעלה פתוחות

ריבוי מערכות ההפעלה בארגונים וסוגי המומחיות הרבים הנדרשים לניהולן השוטף, מעמיד שורה של אתגרים בפני מחלקת מערכות המידע בארגון. חלק ממערכות ההפעלה דורש ידע ייחודי, שרמת זמינותו בשוק אינה גבוהה והוא כרוך בעלויות כח אדם גבוהות. העסקה שוטפת של מומחה ייעודי בתחומים אלו מכבידה על התקציב ועומדת בניגוד לצו השעה – עשה יותר בפחות.

כמענה לאתגר זה מעמידה mindU לרשות הארגון שורה של מומחים בכירים בעולם מערכות ההפעלה, המאפשרים לארגון למצות את יכולות המערכות ולהביא אותן לאופטימיזציה, הן ברמת הניהול והן בתחזוקה השוטפת.

ל- mindU ניסיון מצטבר רב ערך במגוון רחב של מערכות הפעלה פתוחות – החל מעולם מערכות ה- Windows Server למיניהן, דרך  עולם מערכות ה- Linux והקוד הפתוח – ועד מערכות UNIX מורכבות, שפעמים רבות מהוות ליבה עסקית קריטית לפעילויות הלקוחות.

הניסיון שלנו בעולם תשתיות ה- Windows כולל מומחיות מעמיקה בתשתיות Active Directory – לרבות ביצוע פרויקטים מורכבים של Domain Migration הכוללים מאות ואלפי תחנות קצה ומשתמשים, הקמה ותחזוקה של מערכות Microsoft Cluster בין אם בתצורת High Availability מקומית ובין אם בתצורת Geo-Cluster וניסיון עם כל שלל השירותים של עולם המערכות מבוססות Windows.

בעולם תשתיות ה- Linux וה- UNIX מביאה mindU ניסיון מעמיק בהקמה ותחזוקה של שירותי NIS  ו- NFS, ניסיון רב במערכות מבוססות LAMP , מערכות בתצורת Cluster ומערכות HPC ו- Grid.

הניסיון הרב של mindU בכל מגוון מערכות הפעלה הללו, מאפשר לבצע התאמה ואופטימיזציה מלאה של מערכות ההפעלה לצרכים המדויקים של מערכות המידע אותן הן נועדו לשרת.

הודות לכך מושגים בארגונים הנעזרים בשירותינו שיפור בביצועי מערכות ההפעלה והמערכות הנלוות אליהן, חיסכון בעלויות התפעול והתחזוקה ומיצוי היכולות של המארג הטכנולוגי העומד לרשותם.